Apie spaustuvę

  InSpe, reklamos gamybos studija 

Savanorių pr. 178F, 03154 Vilnius
Tel. ....... +370 5 2395900
Tel., faks. +370 5 2395901
Mob. ...... +370 659 92140
Skype: inspe.vilnius

Mūsų adresas žemėlapyje (http://www.maps.lt/?InSpe)

InSpe, IĮ
Įmonės kodas 120650387
PVM mokėtojo kodas LT206503811

AB Swedbank
a/s LT93 7300 0100 8585 7835
Banko kodas 73000

AB SEB bankas
a/s LT10 7044 0600 0162 8354
Banko bodas 70440

  SKRAJUTES.inspe.lt komanda

 

SKRAJUTES.INSPE.LT (InSpe spaustuvės cechas) - didžiausia ir plačiausią paslaugų spektrą teikianti elektroninė reklaminės medžiagos užsakymo sistema Lietuvoje.

Dvidešimtmetė InSpe sukaupė išskirtinę patirtį dirbant su įvairiais reklamos projektais, yra vertinama ir kitų Europos šalių įmonių.

InSpe - tai:

  • Patikima. Gerbiame kiekvieną užsakovą, įsigiliname į partnerio poreikius ir pasiūlome optimaliausius sprendimus.
  • Profesionalu. Turime subūrę tikrų savo srities ekspertų komandą. Nuolatos siekiame tobulėjimo, esame dėmesingi kiekvienai detalei.
  • Universalu. Atliekame įvairius gamybos darbus.

InSpe klientai:

Iš tiesų, tarp mūsų negali būti tokių sąvokų, kaip klientas ir reklamos agentūra (spaustuvė). Mes - PARTNERIAI. Tokia bendravimo forma - atvirumo ir sėkmės pagrindas.
Partnerystė mus sieja su daugeliu stambių kompanijų: Čili Holdings, Maxima LT, PZU Lietuva, Coca Cola HBC Lietuva, Oriflame, Delano, Eurovaistinė, Mineraliniai vandenys, Philip Morris Baltic ir kt.

Atsiliepimai apie mus (paspauskite nuorodą)

Spaustuvės teikiamos paslaugos:

  • Spausdinta produkcija. Plakatai, skrajutės, bukletai, verslo kortelės, karuliai, personalizuoti gaminiai, atvirukai, kvietimai, dokumentai su apsauga, firminiai vokai, užrašų lapeliai, lipnūs lapeliai, knygų skirtukai su logotipu.
  • Spausdinimas. Ofsetinė spauda, skaitmeninė spauda, didelio formato spauda, tampografinė spauda, šilkografija.
    Darbai po spausdinimo. Lankstymas, bigavimas, laminavimas, klijavimas, segimas (kilputėmis, spirale), kirtimas, kampų apvalinimas, auksavimas, reljefinio atvaizdo įspaudimas, skylučių gręžimas, lakavimas ofsetiniu ir ultravioletiniu laku, parinkimas, numeravimas.
  • Skaitmeninė spauda. Žurnalai ir knygos, mokomoji, prezentacinė ir marketingo medžiaga, vizitinės, nuolaidų kortelės, diplomai, padėkos raštai, kainynai ir pažymėjimai, projektai ir moksliniai darbai, ataskaitos, brošiūros, sąskaitos, įvairi kintama informacija, bilietai, personalizuoti reklaminiai laiškai, kvietimai ir proginiai atvirukai, reklaminiai lankstukai ir plakatai, skrajutės, lipdukai, etiketės.
  • Naujametinė produkcija. Firminiai kalendoriai, šokoladinė reklama, skambanti reklama, kalėdiniai atvirukai, firminė dėžutė šampanui