Apie produktus

SKRAJUTĖ (reklaminis lapelis)

Skrajutės tai pigus ir efektyvus būdas informuoti Jūsų potencialius klientus apie vykdomas akcijas ir nuolaidas arba tiesiog pakviesti į Jūsų organizuojamą renginį.
Priešingai nei lankstinukuose ar didesnės apimties spausdintoje reklaminėje medžiagoje, skrajutėse išdėstoma tik esminė informacija. Didžiausias dėmesys skiriamas grafiniams elementams, kurie lydėdami pagrindinę informaciją, patraukia dėmesį. O tai ir yra pagrindinė prielaida, kad skrajutės net tik kad atsipirks, bet ir atneš realią naudą.f
Dažniausiai gaminami dydžiai: A6 , DL , A5 , A4 ir panašiai.

PLAKATAS

Tai didelio formato spaudos lakštas su tekstu ir vaizdu leidžiamas agitaciniais, reklaminiais, informaciniais arba mokymo tikslais.
Plakatas kaip taikomosios grafikos kūrinys turi atitikti šiuos reikalavimus: būti matomas iš didelio atstumo, būti lengvai suprantamas žiūrovui.
Plakato kompoziciją sudaro vaizdiniai elementai, trumpas, kartais kelių rūšių šrifto tekstas. Plakato originalas kuriamas grafikos, tapybos, fotografijos priemonėmis, po to dauginamas spaustuvėje. Dažniausiai būdinga vaizdo lakoniškumas, dekoratyvas, simbolika, ryškios spalvos, raiškus šriftas, didelis formatas. Pagal tematiką plakatas būna visuomeninis, kultūrinis, politinis, informacinis, reklaminis.
Daugeliu atvejų plakate naudojamos meninės raiškos priemonės, idėjų vizualizavimo būdai aktufalūs visų grafinio dizaino objektų kūrybos principams. Iki šių dienų plakatas yra viena aktualiausių idėjų, estetinės laisvės ir kūrybinės drąsos demonstravimo priemonių. Pasižymintis stebėtinu komunikatyvumu, dideliais tiražais ir pigumu, plakatas tebėra vienas iš pagrindinių masinės kultūros objektų.
Dažniausiai gaminami dydžiai: A3 , A2 , A2+, B1, A1 ir panašiai.

Pakabinamas plakatas

Didelė parduotuvė - tarsi miestas. O kiekviename mieste galima pasiklysti. Kad pirkėjai neeikvotų brangaus laiko ir lengviau orientuotųsi, iškabinkite plakatus auštai prie lubų ar lentynų.  Pažymėkite savo parduotuvės „gatves" ir nukreipkite pirkėjus reikiama kryptimi!
Naujienos, akcijų reklama, sveikinimai ir pasiūlymai švenčių proga nusipelno būti aukštumoje!
Dažniausiai gaminami dydžiai: A3 , A2 , A2+, B1, A1 ir panašiai.

BLOKNOTAS (sąsiuvinėlis su nuplėšiamais lapais užrašams, užrašų knygelė)

Visiem akivaizdu, kad bloknotus mes galime įsigyti kanceliarinių prekių parduotuvėje, bet perspektyvios kompanijos, kuriuos nori išsiskirti, bei gerbia ir myli savo klientus, visada užsako firminius bloknotus.
Bloknotas - tai ne tik patogi priemonė užrašams, bet ir ilgalaikė efektyvi reklama. Bloknotas - puiki verslo dovana Jūsų klientams ir partneriams.
Firminiai bloknotai, visada yra malonesni, nes firminiai bloknotai spausdinami 4 spalvų ant kokybiško ofsetinio 80 gramų popieriaus su įmonės atributika. Jie yra patogūs naudoti, nes ant firminių bloknotų lapelių galima spausdinti metinį kalendorių, kita reikalingą ar naudingą informaciją ir t.t.
Atkreipkite dėmesį, bloknotai kanceliarinių prekių parduotuvėse atspausdinti 1 spalva ant plono 55 gramų popieriaus.
Pasigaminę firminių bloknotų, niekada neprašausite. Pas mus šiuo metu čia siūlomi pasigaminti dydžiai: A4 , A5 , A6 .

KORTELĖ (vizitinė, informacinė, vizito (pas gydytojus ir panašiai), priminimo, kliento kortelė, užrašų lapeliai, dovanų, nuolaidų kuponai, kvietimai, drabužių / prekių etiketė)

Idomi informacija:
Prancūzų kalbos žodis "visite" reiškia oficialų apsilankymą pas ką nors arba kaip pažįstamų aplankymą. Iš šio žodžio kilo daug išvestinių žodžių: vizitavimas, vizitatorius, vizitinis kostiumas , taip pat ir vitinė kortelė. Vizitinės kortelės atsirado 19 amžiuje ir tapo neatskiriama aukštuomenės, kilmingųjų luomo atributo dalimi. Ilgainiui jas pradėjo naudoti teisininkai, menininkai, mokslo ir verslo žmonės. Dabar oficialūs įvairių visuomenės grupių susitikimai, konferencijos, prisistatymai mugės ir pan. neapsieina be vizitinių kortelių. Jos naudojamos asmeniniam ir tarnybiniam susirašinėjimui, prisistatymui, kontaktams, kvietimams, įteikiamos reiškiant užuojautą, dėkojant. Vizitinė kortelė - yra jūsų skonio ir stiliaus ir atstovaujamos organizacijos atspindys. Svarbu ne tik tai, kas rašoma, bet ir koks pasirenkamas kortelės dydis, šriftas, popierius, spalva, logotipas. Vizitinės kortelės naudojimas. Kuo svarbesnis asmuo, tuo tuštesnė jo vizitinė kortelė. Tokias korteles turi tik aukšto rango valstybės pareigūnai. Pagal protokolo nustatytas taisykles tokias vizitines korteles turi,
pavyzdžiui, Lietuvos Respublikos prezidentas ir jo žmona, ministras pirmininkas ir jo žmona. Šios kortelės informacijos neteikia, bet yra didelės pagarbos ženklas, ypač jei ant kortelės yra savininko autografas. Įteikiamos vizitinės kortelės atsukamos tekstu į pašnekovą, kad jam būtų patogu perskaityti, ir dar kartą aiškiai pasakomas vardas ir pavardė, kad pašnekovas, ypač jei jis kitatautis, galėtų ją išgirsti ir įsiminti. Priėmęs vizitinę kortelę garsiai perskaito vardą ir pavardę, kad įsitikintų, jog teisingai ją taria ir
kirčiuoja. Gautoje vizitinėje kortelėje jokie įrašai nedaromi. Jei, esant reikalui, įteikusyisis nori suteikti papildomos informacijos, tai jis turi padaryti savo ranka.
Vizitinės kortelės dydis ir pagaminimas. Kortelės esti įvairaus dydžio, nors neturėtų būti didesnės nei 7x10 cm. Tiesa, ambasadorių kortelės yra kiek didesnės -14,8x10,5 cm. Pagal protokolo reikalavimus kortelės turėtų būti 6x9 cm, tačiau labiausiai paplitęs dydis yra 5x9 cm. Vizitinių kortelių dydis pasirenkamas atsižvelgiant į tai, kiek informacijos norima pateikti, taip pat į kitus veiksnius, nuo kurių priklauso kortelės naudojimas ir saugojimas. 20 amžiaus pradžioje buvo priimta korteles spausdinti ant plono, bet stipraus pergamentinio popieriaus, buvo pasirenkamas kaligrafinis šriftas. Dabar tokių griežtų taisyklių nėra. Tačiau patartina korteles spausdinti ant standaus aukštos kokybės balto popieriaus, kuris gali turėti kreminį ar kitą spalvinį toną.
Vizitinių kortelių formatų standartai: LT - 50×90mm , EU - 55×85mm, JAV - 51×89 mm (2 x 3,5 coliai).